Kandydaci

do rady gminy

Przedstawiamy 27 osób, które razem z Wami zmienią gminę Świecie

Razem z Tobą więcej dla Świecia

Dla nas to znacznie więcej niż hasło, to bardzo ważne zobowiązanie. Wszystkie osoby startujące z listy Komitetu Wyborczego Razem dla Świecia są nastawione na ścisłą współpracę z mieszkańcami, rozmowy i przyjazny dialog. Tak widzimy naszą rolę radnych reprezentujących Twoje potrzeby dla rozwoju całej naszej gminy. Wychodzimy z założenia, że praca urzędnika to nie jest przywilej, lecz wielka odpowiedzialność wobec osób, które nam zaufały, wybierając nas do Rady Miejskiej.

Okręg wyborczy nr 1

Tu sprawdzisz jakie ulice należą do okręgu nr 1

MIASTO ŚWIECIE ulice: AGRESTOWA, ALEJA JANA PAWŁA II od Nr 11 nieparzyste do końca i od Nr 16 parzyste do końca, ARMII KRAJOWEJ od Nr 1 do Nr 13, ARONIOWA, BOLESŁAWA PRUSA, BROWAROWA, BRZOSKWINIOWA, CHOPINA, CHMIELNIKI, CISOWA, CUKROWNIKÓW, CZEREŚNIOWA, DUŻY RYNEK, ELIZY ORZESZKOWEJ, FARNA, FLORIANA CEYNOWY, FRANCISZKA MIERNICKIEGO, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GEN. JÓZEFA BEMA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GIMNAZJALNA, GRABOWA, IGNACEGO KRASICKIEGO, JABŁONIOWA, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JANA BRZECHWY, JANA KOCHANOWSKIEGO, JERZEGO I. KONOPACKIEGO, JESIONOWA, JEŻYNOWA, JULIANA TUWIMA, JÓZEFA BEDNARZA, K. I. GAŁCZYŃSKIEGO, KLASZTORNA, KOCIEWSKA, KOPERNIKA, KOŚCIUSZKI, KS. BERNARDA SYCHTY, KSIĘCIA GRZYMISŁAWA, KRASZEWSKIEGO, LASKOWICKA, MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO, MAŁY RYNEK, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, MESTWINA, MICKIEWICZA, MIECZYSŁAWA PETELSKIEGO, MIECZYSŁAWA SŁABĘCKIEGO, MIKOŁAJA REJA, MIODOWA, MŁYŃSKA, MORELOWA, MOSTOWA, NADBRZEŻNA, NEKTAROWA, OGRODOWA, OKRĘŻNA, OWOCOWA, PARKOWA, PAROWA, POCZTOWA, PODGÓRNA POLNA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, POŁUDNIOWA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PSZCZELA, RZEPAKOWA, SĄDOWA, SIENKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, SOLIDARNOŚCI, STANISŁAWA JABŁONOWSKIEGO, STEFANA BATOREGO, SYBIRAKÓW, SZKOLNA, ŚLIWKOWA, ŚREDNIA, ŚW. WINCENTEGO, ŚW. WOJCIECHA, ŚWIĘTOPEŁKA, WIATRAKOWA, WIERZBOWA, WINCENTEGO WITOSA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WODNA od Nr 3K do Nr 30, WOJSK ŁĄCZNOŚCI, WOJSKA POLSKIEGO od Nr 64 do końca parzyste i od Nr 81 do końca nieparzyste, ZAMKOWA, ZIELONA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ŻEROMSKIEGO, ŻWIRKI I WIGURY od Nr 2 do Nr 10 parzyste i Nr 17.

1. Wojciech Wilkowski

1. Wojciech Wilkowski

Nauczyciel historii

2. Robert Bocian

2. Robert Bocian

Samorządowiec, działacz społeczny, wolnościowiec

3. Leszek Piotrowski

3. Leszek Piotrowski

Działacz sportowy, prezes Polskiego Związku Bokserskiego

4. Justyna Przyłódzka

4. Justyna Przyłódzka

Działacz na rzecz starego miasta

5. Rafał Gardulski

5. Rafał Gardulski

Przedsiębiorca, Pizzeria Guccio

 

6. Joanna Grzemska

6. Joanna Grzemska

Pracownik handlu, strażak OSP

 

7. Agnieszka Kufel

7. Agnieszka Kufel

Przedsiębiorca

 

8. Adam Karczewski

8. Adam Karczewski

Uczeń technik masażysta, z zawodu spawacz, budownictwo artystyczne

9. Małgorzata Błaszkiewicz

9. Małgorzata Błaszkiewicz

Dyrektor szkoły

10. Sebastian Podlejski

10. Sebastian Podlejski

Działacz na rzecz osób starszych

Okręg wyborczy nr 2

Tu sprawdzisz jakie ulice należą do okręgu nr 2

MIASTO ŚWIECIE ulice: AKACJOWA, ALEJA JANA PAWŁA II od Nr 1 do Nr 9 nieparzyste i od Nr 2 do Nr 14 parzyste, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARMII KRAJOWEJ od Nr 14 do końca, BOLESŁAWA CHROBREGO, BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO, BYDGOSKA, BZOWA, CHEŁMIŃSKA, CIEPŁA, DĘBOWA, FABRYCZNA, FELIKSA DZIERŻANOWSKIEGO, FLISACKA, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANA KIEPURY, JANA MATEJKI, JANA III SOBIESKIEGO, JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, JAŚMINOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA WYBICKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KASZTANOWA, KAZIMIERZA GÓRSKIEGO, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KOLEJOWA, KRÓTKA, KS. ALOJZEGO GÓRNOWICZA, KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, KS. STANISŁAWA KRAUSEGO, KWIATOWA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, LEONIDA TELIGI, LEŚNA, ŁĄKOWA, MALINOWA, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, MODRAKOWA, MODRZEWIOWA, OGIŃSKIEGO, ORZECHOWA, PADEREWSKIEGO, PRZEMYSŁOWA, RAJDOWA, RÓŻANA, RZECZNA, RZEMIEŚLNICZA, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SŁONECZNA, SPACEROWA, SPŁAWNA, SPORTOWA, STANISŁAWA HADYNY, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STROMA, SYGIETYŃSKIEGO, TADEUSZA ŚLUSARSKIEGO, TENISOWA, TOPOLOWA, TUCHOLSKA, WANDY RUTKIEWICZ, WILLOWA, WIOŚLARSKA, WIŚNIOWA, WITOLDA MAŁCUŻYŃSKIEGO, WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WODNA od Nr 1 do Nr 3J, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, WOJSKA POLSKIEGO od Nr 2 do Nr 62C parzyste i od Nr 1 do Nr 79E nieparzyste, WRZOSOWA, ŻWIRKI I WIGURY od Nr 1 do Nr 11 nieparzyste.

1. Dariusz Woźniak

1. Dariusz Woźniak

Skarbnik Powiatu, kandydat na burmistrza

2. Anna Chabowska

2. Anna Chabowska

Radna i nauczycielka

3. Anna Rimell

3. Anna Rimell

Farmaceutka

4. Aleksandra Sikorska

4. Aleksandra Sikorska

Nauczycielka, działacz na rzecz dzieci z autyzmem

5. Przemysław Gackowski

5. Przemysław Gackowski

Działacz na rzecz ochrony przyrody

6. Piotr Szefler

6. Piotr Szefler

Twórca mapy potrzeb, propagator smart city

7. Paweł Grześk

7. Paweł Grześk

Trener boksu, kwalifikowany pracownik ochrony

8. Tomasz Knepka

8. Tomasz Knepka

Doktor prawa

9. Magdalena Kalinowska

9. Magdalena Kalinowska

Przedsiębiorca, Bar Pyza

10. Anita Zaremba-Szydeł

10. Anita Zaremba-Szydeł

Fundacja Makowo

Okręg wyborczy nr 3

Tu sprawdzisz jaki obszar należy do okręgu nr 3

SOŁECTWA: CHRYSTKOWO, CZAPLE, DWORZYSKO, GŁOGÓWKO KRÓLEWSKIE, GRUCZNO, KOSOWO, KOZŁOWO, POLSKI KONOPAT, SARTOWICE, SULNOWO, SULNÓWKO, TOPOLINEK, WIĄG.

1. Iwona Karczewska

1. Iwona Karczewska

Sołtys Czapel

2. Czesław Kwiatkowski

2. Czesław Kwiatkowski

Właściciel gospodarstwa agroturystycznego w Chrystkowie

 

3. Teresa Kądziela

3. Teresa Kądziela

Sołtys Kosowa

 

4. Krystyna Gaca

4. Krystyna Gaca

Pielęgniarka

Terespol Pomorski

5. Wiesław Glazik

5. Wiesław Glazik

Przedsiębiorca

Sulnowo

6. Mariusz Przesmycki

6. Mariusz Przesmycki

Trener piłki nożnej

Gruczno

7. Radosław Pyrka

7. Radosław Pyrka

Nauczyciel, Strażak OSP

Sulnówko